DOS2304
DOS2304
ПроизводительDOINGTER
Партномер производителяDOS2304
ОписаниеMotor Driver ICs DOINGTER DOS2304
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | DOINGTER |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Tj) |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 130ns |
| Fall Time | 70ns |
| Propagation Delay tpHL | 200ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 600mA |
| Propagation Delay tpLH | 130ns |
| Peak Output Current(source) | 300mA |
| Input Logic Level - Low | 800mV |
| Input Logic Level - High | 1V~2.5V |
| Quiescent Current(Iq) | 120uA |
| Input Voltage (Vin) | 700V |
