DO1416
DO1416
ПроизводительDOINGTER
Партномер производителяDO1416
ОписаниеMotor Driver ICs DOINGTER DO1416
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | DOINGTER |
| Вес | 0.039 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Tj) |
| Number of Drivers | 1 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 30ns |
| Fall Time | 30ns |
| Propagation Delay tpHL | 50ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 2A |
| Propagation Delay tpLH | 25ns |
| Peak Output Current(source) | 2A |
| Input Logic Level - Low | 800mV |
| Input Logic Level - High | 1V~2.5V |
| Quiescent Current(Iq) | 500uA |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~25V |
