XLN7392N
XLN7392N
ПроизводительXINLUDA
Партномер производителяXLN7392N
ОписаниеMotor Driver ICs XINLUDA XLN7392N
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | XINLUDA |
| Вес | 1.846 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | IGBT;MOSFET |
| Rise Time | 25ns |
| Fall Time | 20ns |
| Propagation Delay tpHL | 130ns |
| Driven Configuration | Full-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 3A |
| Propagation Delay tpLH | 150ns |
| Peak Output Current(source) | 3A |
| Quiescent Current(Iq) | 40uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
