SID1183K-TL
SID1183K-TL
ПроизводительPOWER INTEGRATIONS
Партномер производителяSID1183K-TL
ОписаниеMotor Driver ICs POWER INTEGRATIONS SID1183K-TL
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | POWER INTEGRATIONS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 465ns |
| Fall Time | 460ns |
| Driven Configuration | - |
| Peak Output Current(sink) | 8A |
| Peak Output Current(source) | 7.3A |
| Input Voltage (Vin) | 4.75V~5.25V |
