EL7457CUZ-T7
EL7457CUZ-T7
ПроизводительRENESAS
Партномер производителяEL7457CUZ-T7
ОписаниеMotor Driver ICs RENESAS EL7457CUZ-T7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | RENESAS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Drivers | 4 |
| Features | - |
| load type | - |
| Rise Time | 12ns |
| Fall Time | 13ns |
| Propagation Delay tpHL | 12.5ns |
| Driven Configuration | - |
| Peak Output Current(sink) | 2A |
| Propagation Delay tpLH | 14.5ns |
| Peak Output Current(source) | 2A |
| Input Voltage (Vin) | 8V~16.5V |
