IRS2008MPBFAUMA1
IRS2008MPBFAUMA1
ПроизводительInfineon
Партномер производителяIRS2008MPBFAUMA1
ОписаниеMotor Driver ICs Infineon IRS2008MPBFAUMA1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Infineon |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Ta) |
| Number of Drivers | 1 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 70ns |
| Fall Time | 30ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 600mA |
| Peak Output Current(source) | 290mA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
