ISL6605IRZ
ISL6605IRZ
ПроизводительRENESAS
Партномер производителяISL6605IRZ
ОписаниеMotor Driver ICs RENESAS ISL6605IRZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | RENESAS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 8ns |
| Fall Time | 8ns |
| Driven Configuration | - |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Peak Output Current(source) | 2A |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~5.5V |
