IGD515EI-34
IGD515EI-34
ПроизводительPOWER INTEGRATIONS
Партномер производителяIGD515EI-34
ОписаниеMotor Driver ICs POWER INTEGRATIONS IGD515EI-34
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | POWER INTEGRATIONS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Drivers | 1 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 40ns |
| Fall Time | 40ns |
| Driven Configuration | - |
| Peak Output Current(sink) | 15A |
| Peak Output Current(source) | 15A |
| Input Voltage (Vin) | 12V~16V |
