ISL89165FRTBZ
ISL89165FRTBZ
ПроизводительRENESAS
Партномер производителяISL89165FRTBZ
ОписаниеMotor Driver ICs RENESAS ISL89165FRTBZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | RENESAS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 20ns |
| Fall Time | 20ns |
| Driven Configuration | - |
| Peak Output Current(sink) | 6A |
| Peak Output Current(source) | 6A |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~16V |
