ISL6613BCRZ
ISL6613BCRZ
ПроизводительRENESAS
Партномер производителяISL6613BCRZ
ОписаниеMotor Driver ICs RENESAS ISL6613BCRZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | RENESAS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | 0℃~+85℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 26ns |
| Fall Time | 18ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 3A |
| Peak Output Current(source) | 2A |
| Input Voltage (Vin) | 7V~13.2V |
