HIP2101IR4Z
HIP2101IR4Z
ПроизводительRENESAS
Партномер производителяHIP2101IR4Z
ОписаниеMotor Driver ICs RENESAS HIP2101IR4Z
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | RENESAS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 10ns |
| Fall Time | 10ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 2A |
| Peak Output Current(source) | 2A |
| Input Voltage (Vin) | 9V~14V |
