ISL2111AR4Z
ISL2111AR4Z
ПроизводительRENESAS
Партномер производителяISL2111AR4Z
ОписаниеMotor Driver ICs RENESAS ISL2111AR4Z
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | RENESAS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 9ns |
| Fall Time | 7.5ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Peak Output Current(source) | 3A |
| Input Voltage (Vin) | 8V~14V |
