1SP0635D2S1-17
1SP0635D2S1-17
ПроизводительPOWER INTEGRATIONS
Партномер производителя1SP0635D2S1-17
ОписаниеMotor Driver ICs POWER INTEGRATIONS 1SP0635D2S1-17
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | POWER INTEGRATIONS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Drivers | 1 |
| load type | IGBT |
| Rise Time | 9ns |
| Fall Time | 30ns |
| Driven Configuration | High Side;Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 35A |
| Peak Output Current(source) | 35A |
| Input Voltage (Vin) | 14.5V~15.5V |
