ISL78434AVEZ-T
ISL78434AVEZ-T
ПроизводительRENESAS
Партномер производителяISL78434AVEZ-T
ОписаниеMotor Driver ICs RENESAS ISL78434AVEZ-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | RENESAS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+140℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 10ns |
| Fall Time | - |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 4.5A |
| Peak Output Current(source) | 3A |
| Input Voltage (Vin) | 8V~18V |
