IRS2453DSPBF
IRS2453DSPBF
ПроизводительInfineon
Партномер производителяIRS2453DSPBF
ОписаниеMotor Driver ICs Infineon IRS2453DSPBF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Infineon |
| Вес | 0.4 |
| Operating Temperature | -25℃~+125℃@(Tj) |
| Number of Drivers | 1 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 120ns |
| Fall Time | 50ns |
| Driven Configuration | Full-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 260mA |
| Peak Output Current(source) | 180mA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~16.6V |
