FLD4025-3.3YSOT893BG/TR
FLD4025-3.3YSOT893BG/TR
ПроизводительFull-Way
Партномер производителяFLD4025-3.3YSOT893BG/TR
ОписаниеPower Management (PMIC) Full-Way FLD4025-3.3YSOT893BG/TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Регуляторы напряжения - линейные регуляторы, регуляторы с низким уровнем падения напряжения (LDO) |
| Производитель | Full-Way |
| Вес | 0.166 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Tj) |
| Output Current | 250mA |
| Quiescent Current | 1.5uA |
| Output Type | Fixed |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Voltage | 40V |
| Features | Enable;Over Current Protection;Over Temperature Protection |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | - |
| Noise | - |
| Output Voltage | 3.3V |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage Dropout | 1.2V@(250mA) |
