5962-9223802M2A
5962-9223802M2A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защелки |
| Вес | |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | 8 |
| Output Type | Tri-State |
| Series | FCT |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Logic Type | D Latch |
| Propagation Delay | 5.6ns |
| Current - Output High(IOH) | 12mA |
| Current - Output Low(IOL) | 32mA |
| Setup Time | 2ns |
| Hold Time | 1.5ns |
