AiP74LVC1G175GB236.TR
AiP74LVC1G175GB236.TR
Партномер производителяAiP74LVC1G175GB236.TR
ОписаниеLogic Wuxi I-core Elec AiP74LVC1G175GB236.TR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Флип-флопы |
| Вес | |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 4uA |
| Number of Elements | 1 |
| Type | D-Type |
| Clock Frequency | 200MHz |
| Function | Reset |
| Series | 74LVC Series |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Propagation Delay | 2.2ns@5.5V,50pF |
| Trigger Type | Rising Edge |
| Current - Output High(IOH) | 24mA |
| Current - Output Low(IOL) | 24mA |
| Setup Time | 1.1ns |
| Hold Time | 500ps |
