JM38510/30102BCA
JM38510/30102BCA
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Флип-флопы |
| Вес | |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Elements | 2 |
| Type | D-Type |
| Clock Frequency | 75MHz |
| Function | Set and Reset |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Propagation Delay | 6ns@5V,15pF |
| Trigger Type | Rising Edge |
| Current - Output High(IOH) | 1mA |
| Current - Output Low(IOL) | 20mA |
| Setup Time | 3ns |
| Hold Time | 2ns |
