TP4057-TD
TP4057-TD
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Вес | |
| Operating Temperature | - |
| Quiescent Current | - |
| Interface | - |
| Operating Voltage | 4.25V~6.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | - |
| End-Off Voltage | - |
| Battery Temperature Detection | - |
| Charge Current - Max | 500mA |
| 0V Battery Charge | - |
| Balance Current | - |
