AD9763ASTZ
AD9763ASTZ
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС супервизора и сброса |
| Вес | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Type | - |
| Interface | SPI;I2C |
| Settling Time | 35ns |
| Data Rate | 125MHz |
| Sampling Rate | 125MHz |
| Voltage - Supply | 3.3V~5V |
| Resolution(Bits) | 10 |
| Integral non - linearity | 0.1LSB |
| Voltage Reference | Built-in |
| Voltage Reference Drift | 50ppm/℃ |
