FH7072E
FH7072E
Партномер производителяFH7072E
ОписаниеPower Management (PMIC) XIN FEI HONG FH7072E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Вес | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 1.5uA |
| Operating Voltage | 1V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.475V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.49V |
| Charge Current - Max | - |
| 0V Battery Charge | Support |
