IRS2334STRPBF
IRS2334STRPBF
Партномер производителяIRS2334STRPBF
ОписаниеMotor Driver ICs Infineon IRS2334STRPBF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Вес | |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(Tj) |
| Number of Drivers | 6 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 125ns |
| Fall Time | 50ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 350mA |
| Peak Output Current(source) | 200mA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
