TDK10-05S48W
TDK10-05S48W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Вес | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 10W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | 4.5V-18V Wide Voltage Input Wide Voltage Output 10W |
| Conversion Efficiency | 86% |
| Ripple | 200mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Capacitive Load(Max) | 220uF |
| Vin | 4.5V~18V |
| Vout | 48V |
| Iout | 210mA |
