SN74HCS373QWRKSRQ1
SN74HCS373QWRKSRQ1
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защелки |
| Вес | |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 8 |
| Output Type | Tri-State |
| Quiescent Current (Iq) | 0.1uA |
| Series | 74HCS |
| Voltage - Supply | 2V~6V |
| Propagation Delay | 11ns |
| Current - Output High(IOH) | 7.8mA |
| Current - Output Low(IOL) | 7.8mA |
| Setup Time | 6ns |
