B110WS
B110WS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Вес | |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 500nA@100V |
| Diode Configuration | Independent |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 100V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 9A |
| Current - Rectified | 1A |
| Operating Junction Temperature Range | -50℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 850mV@1A |
