74LVCH16245APAG
74LVCH16245APAG
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Буферы, драйверы, приемники, трансиверы |
| Вес | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Type | Tri-State |
| Input Type | Schmitt trigger |
| Series | 74LVCH |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Number of Bits per Element | 16 |
| Channel Type | Bidirectional |
| Propagation Delay | 4ns@3.3V,50pF |
| Current - Output High(IOH) | 24mA |
| Current - Output Low(IOL) | 24mA |
| Quiescent Current(Iq) | 10uA |
