NL27WZ16DTT1G
NL27WZ16DTT1G
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Буферы, драйверы, приемники, трансиверы |
| Вес | |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Output Type | Push-pull |
| Input Type | TTL-compatible CMOS |
| Series | NL27WZ |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Number of Bits per Element | 2 |
| Channel Type | Unidirectional |
| Propagation Delay | 4.2ns@5V,50pF |
| Current - Output High(IOH) | 24mA |
| Current - Output Low(IOL) | 24mA |
| Quiescent Current(Iq) | 10uA |
