KN681M25030*35A
KN681M25030*35A
ПроизводительKFSON
Партномер производителяKN681M25030*35A
ОписаниеCapacitors KFSON KN681M25030*35A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KFSON |
| Вес | 36 |
| Operating Temperature | -25℃~+105℃ |
| Height - Seated (Max) | 35mm |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 10mm |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | - |
| Capacitance | 680uF |
| Ripple Current | 2.2A@120Hz |
| Diameter | 30mm |
| Lifetime @ Temperature | 2000hrs@105℃ |
| Equivalent Series Resistance (ESR) | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Pin spacing | 10mm |
| Lifetime | 2000hrs@105℃ |
