LIB1030Q4R0207
LIB1030Q4R0207
ПроизводительCDA
Партномер производителяLIB1030Q4R0207
ОписаниеCapacitors CDA LIB1030Q4R0207
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CDA |
| Вес | 7.18 |
| Operating Temperature | -20℃~+65℃ |
| Lifetime @ Temp | 1500hrs@65℃ |
| Tolerance | -10%~+30% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 180mΩ |
| Capacitance | 200F |
| Diameter | 10mm |
| Capacitance Height | 30mm |
| ESR | 180mΩ |
| DCL | 3uA |
| Cycle life Expectancy | 500,000 Cycles |
| Voltage Rating | 4V |
| Current - Leakage | 3uA |
| Lifetime | 1500hrs@65℃ |
| Height - Seated(Max) | 30mm |
