LIC1840Q3R8507
LIC1840Q3R8507
ПроизводительCDA
Партномер производителяLIC1840Q3R8507
ОписаниеCapacitors CDA LIC1840Q3R8507
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CDA |
| Вес | 18.15 |
| Operating Temperature | -20℃~+65℃ |
| Lifetime @ Temp | 1000hrs@65℃ |
| Tolerance | -20%~+80% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 80mΩ |
| Capacitance | 500F |
| Diameter | 18mm |
| Capacitance Height | 40mm |
| ESR | 80mΩ |
| DCL | 15uA |
| Cycle life Expectancy | 500,000 Cycles |
| Voltage Rating | 3.8V |
| Current - Leakage | 15uA |
| Lifetime | 1000hrs@65℃ |
| Height - Seated(Max) | 40mm |
