LIC0820Q3R8256-DT
LIC0820Q3R8256-DT
ПроизводительCDA
Партномер производителяLIC0820Q3R8256-DT
ОписаниеCapacitors CDA LIC0820Q3R8256-DT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CDA |
| Вес | 2.1 |
| Operating Temperature | -20℃~+65℃ |
| Lifetime @ Temp | 1000hrs@65℃ |
| Tolerance | 0%~+100% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 300mΩ |
| Capacitance | 25F |
| Diameter | 8mm |
| Capacitance Height | 20mm |
| ESR | 300mΩ |
| DCL | 2uA |
| Cycle life Expectancy | 500,000 Cycles |
| Voltage Rating | 3.8V |
| Current - Leakage | 2uA |
| Lifetime | 1000hrs@65℃ |
| Height - Seated(Max) | 20mm |
