LIC1320Q3R8127
LIC1320Q3R8127
ПроизводительCDA
Партномер производителяLIC1320Q3R8127
ОписаниеCapacitors CDA LIC1320Q3R8127
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CDA |
| Вес | 6.06 |
| Operating Temperature | -20℃~+65℃ |
| Lifetime @ Temp | 1000hrs@65℃ |
| Tolerance | -20%~+80% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 220mΩ |
| Capacitance | 120F |
| Diameter | 13mm |
| Capacitance Height | 20mm |
| ESR | 220mΩ |
| DCL | 3uA |
| Cycle life Expectancy | 500,000 Cycles |
| Voltage Rating | 3.8V |
| Current - Leakage | 3uA |
| Lifetime | 1000hrs@65℃ |
| Height - Seated(Max) | 20mm |
