LIC1335Q3R8257
LIC1335Q3R8257
ПроизводительCDA
Партномер производителяLIC1335Q3R8257
ОписаниеCapacitors CDA LIC1335Q3R8257
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | CDA |
| Вес | 11.333 |
| Operating Temperature | -20℃~+65℃ |
| Lifetime @ Temp | 1000hrs@65℃ |
| Tolerance | -20%~+80% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 150mΩ |
| Capacitance | 250F |
| Diameter | 13mm |
| Capacitance Height | 35mm |
| ESR | 150mΩ |
| DCL | 5uA |
| Cycle life Expectancy | 500,000 Cycles |
| Voltage Rating | 3.8V |
| Current - Leakage | 5uA |
| Lifetime | 1000hrs@65℃ |
| Height - Seated(Max) | 35mm |
