TPLC-3R8/350MR18X40
TPLC-3R8/350MR18X40
ПроизводительTecate Group
Партномер производителяTPLC-3R8/350MR18X40
ОписаниеCapacitors Tecate Group TPLC-3R8/350MR18X40
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tecate Group |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -15℃~+70℃ |
| Lifetime @ Temp | 1000hrs@70℃ |
| Tolerance | ±20% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 50mΩ |
| Capacitance | 350F |
| Diameter | 18mm |
| Capacitance Height | 42mm |
| ESR | 50mΩ |
| Voltage Rating | 3.8V |
| Lifetime | 1000hrs@70℃ |
| Height - Seated(Max) | 42mm |
