TPLC-3R8/60MR10X25
TPLC-3R8/60MR10X25
ПроизводительTecate Group
Партномер производителяTPLC-3R8/60MR10X25
ОписаниеCapacitors Tecate Group TPLC-3R8/60MR10X25
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tecate Group |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -15℃~+70℃ |
| Lifetime @ Temp | 1000hrs@70℃ |
| Tolerance | ±20% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 110mΩ |
| Capacitance | 60F |
| Diameter | 10mm |
| Capacitance Height | 27mm |
| ESR | 110mΩ |
| Voltage Rating | 3.8V |
| Lifetime | 1000hrs@70℃ |
| Height - Seated(Max) | 27mm |
