THGAMRG8T13BAIL
THGAMRG8T13BAIL
ПроизводительKIOXIA
Партномер производителяTHGAMRG8T13BAIL
ОписаниеMemory KIOXIA THGAMRG8T13BAIL
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KIOXIA |
| Вес | 1.156 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Interface | - |
| Memory Size | 32GB |
| Sequential Read/Write (MB/s) | 310/110 MB/s |
| configuration | - |
| Random Read/Write (IOPS) | - |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Reading Speed in Sequence | 310MB/S |
| Writing Speed in Sequence | 110MB/S |
| NAND Operating Voltage (VCCF) | 2.7V~3.6V |
| Controller Operating Voltage (VCCQ) | 1.7V~1.95V |
| NAND Stand-By Current | - |
| Controller Stand-By Current | - |
