THGBMNG5D1LBAIL
THGBMNG5D1LBAIL
ПроизводительKIOXIA
Партномер производителяTHGBMNG5D1LBAIL
ОписаниеMemory KIOXIA THGBMNG5D1LBAIL
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | KIOXIA |
| Вес | 0.15 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Interface | - |
| Memory Size | 4GB |
| Sequential Read/Write (MB/s) | 152/- MB/s |
| configuration | - |
| Random Read/Write (IOPS) | - |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Reading Speed in Sequence | 152MB/S |
| Writing Speed in Sequence | 14MB/S |
| NAND Operating Voltage (VCCF) | 2.7V~3.6V |
| Controller Operating Voltage (VCCQ) | 1.7V~1.95V;2.7V~3.6V |
| NAND Stand-By Current | - |
| Controller Stand-By Current | - |
