HYF1GQ4UDACAE
HYF1GQ4UDACAE
ПроизводительHeYangTek
Партномер производителяHYF1GQ4UDACAE
ОписаниеMemory HeYangTek HYF1GQ4UDACAE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HeYangTek |
| Вес | 7.296 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Interface | SPI |
| Clock Frequency | 80MHz |
| Memory Size | 1Gbit |
| Clock Frequency (fc) | 100MHz |
| Data Retention - TDR (Year) | 10 Years |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Program / Erase Cycles | 100,000 Cycles |
| Block Erase Time(tBE) | 10.5ms |
| Page Program time (TPP) | 600us |
