HYF2GQ4UTACAE
HYF2GQ4UTACAE
ПроизводительHeYangTek
Партномер производителяHYF2GQ4UTACAE
ОписаниеMemory HeYangTek HYF2GQ4UTACAE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HeYangTek |
| Вес | 0.605 |
| Operating Temperature | - |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Interface | SPI |
| Clock Frequency | 104MHz |
| Memory Size | 2Gbit |
| Clock Frequency (fc) | 104MHz |
| Data Retention - TDR (Year) | 10 Years |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Block Erase Time(tBE) | 4ms |
| Page Program time (TPP) | 350us |
