TDB10-12S05
TDB10-12S05
ПроизводительSUPER
Партномер производителяTDB10-12S05
ОписаниеPower Modules SUPER TDB10-12S05
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SUPER |
| Вес | 24.4 |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+85℃ |
| Features | Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| Output Voltage | 5V |
| Switching Frequency | 300kHz |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Voltage - Supply | 9V~18V |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Ripple Noise | 50mVp-p |
| Output Current(Max) | 2A |
