CDM4620IV
CDM4620IV
ПроизводительShenzhen CYT Semicon Tech
Партномер производителяCDM4620IV
ОписаниеPower Modules Shenzhen CYT Semicon Tech CDM4620IV
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen CYT Semicon Tech |
| Вес | 3.9 |
| Output Power | - |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+125℃ |
| Features | Over Current Protection;Short Circuit Protection;Over Voltage Protection;Under Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 600mV~5.5V |
| Switching Frequency | 400kHz |
| Function | Buck |
| Conversion Efficiency | - |
| Conversion Type | - |
| Input Voltage(DC) | - |
| Output Channel | - |
| Output Current (Max) | - |
| Voltage - Supply | 4.5V~16V |
| Output Voltage Accuracy | ±1% |
| Ripple Noise | 30mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | - |
| Output Current(Max) | 13A |
