CDM4644IY
CDM4644IY
ПроизводительShenzhen CYT Semicon Tech
Партномер производителяCDM4644IY
ОписаниеPower Modules Shenzhen CYT Semicon Tech CDM4644IY
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen CYT Semicon Tech |
| Вес | 2 |
| Number of Outputs | 4 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+125℃ |
| Features | Over Voltage Protection;Over Current Protection;Over Temperature Protection |
| Output Voltage | 600mV~5.5V |
| Switching Frequency | 1MHz |
| Function | Buck |
| Input Voltage(DC) | 4V~14V |
| Output Channel | 4 |
| Output Current (Max) | 16A |
| Voltage - Supply | 4V~14V |
| Output Voltage Accuracy | ±1.5% |
| Ripple Noise | 20mVp-p |
| Output Current(Max) | 16A |
