QLSP18CWAU
QLSP18CWAU
ПроизводительQuelighting
Партномер производителяQLSP18CWAU
ОписаниеOptoelectronics Quelighting QLSP18CWAU
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Quelighting |
| Вес | 1 |
| Color temperature | 5000K |
| Forward current | 350mA |
| Forward Voltage (VF) | 3V |
| Emitted Color | White |
| Illumination Color | White |
| Voltage - Forward(Vf) | 3V |
