QLSP18PCAAU
QLSP18PCAAU
ПроизводительQuelighting
Партномер производителяQLSP18PCAAU
ОписаниеOptoelectronics Quelighting QLSP18PCAAU
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Quelighting |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+90℃ |
| Diode Configuration | - |
| Mounting Style | - |
| Forward current | 350mA |
| Peak Wavelength | - |
| Viewing Angle | - |
| Lens Color | Amber Lens |
| Luminous Intensity | - |
| Forward Voltage (VF) | 3V |
| Emitted Color | Amber color |
| Wavelength - Dominant | - |
| Illumination Color | Amber |
| Voltage - Forward(Vf) | 3V |
