4056
4056
ПроизводительRONGHE Microelectronics
Партномер производителя4056
ОписаниеPower Management (PMIC) RONGHE Microelectronics 4056
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | RONGHE Microelectronics |
| Вес | 0.176 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Voltage | 4V~7V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | - |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | - |
| Charge Current - Max | 1A |
