E49-900M20S
E49-900M20S
ПроизводительChengdu Ebyte Elec Tech
Партномер производителяE49-900M20S
ОписаниеIoT/Communication Modules EBYTE E49-900M20S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Chengdu Ebyte Elec Tech |
| Вес | 1.7 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | SPI |
| Features | Support adaptive frequency hopping |
| Frequency range | 868MHz;915MHz |
| Sensitivity | -117dBm |
| Receive Current | 8.5mA |
| Current Of Transmitting | 75mA |
| Antenna Type | IPEX interface |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
| Modulation System | GFSK |
| Communication Distance | 3km |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | 20dBm |
