E610-DTU(433C30)
E610-DTU(433C30)
ПроизводительChengdu Ebyte Elec Tech
Партномер производителяE610-DTU(433C30)
ОписаниеIoT/Communication Modules EBYTE E610-DTU(433C30)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Chengdu Ebyte Elec Tech |
| Вес | 157.5 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | RS232;RS485 |
| Features | Built-in watchdog;Restore factory settings function |
| Frequency range | 433MHz |
| Current Of Transmitting | 350mA |
| Voltage - Supply | 10V~28V |
| Output Power(Max) | 30dBm |
