E62-433T30D
E62-433T30D
ПроизводительChengdu Ebyte Elec Tech
Партномер производителяE62-433T30D
ОписаниеIoT/Communication Modules EBYTE E62-433T30D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Chengdu Ebyte Elec Tech |
| Вес | 25.93 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | UART |
| Features | Module reset function;Support adaptive frequency hopping |
| Frequency range | 433MHz |
| Sensitivity | -108dBm |
| Receive Current | 40mA |
| Current Of Transmitting | 640mA |
| Voltage - Supply | 3.3V~5.5V |
| Modulation System | GFSK |
| Communication Distance | 3km |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | 30dBm |
