E65-2G4T12S
E65-2G4T12S
ПроизводительChengdu Ebyte Elec Tech
Партномер производителяE65-2G4T12S
ОписаниеIoT/Communication Modules EBYTE E65-2G4T12S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Chengdu Ebyte Elec Tech |
| Вес | 6 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | UART |
| Features | Module reset function;Restore factory settings function |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -95dBm |
| Receive Current | 48mA |
| Current Of Transmitting | 49mA |
| Voltage - Supply | 2.3V~3.6V |
| Communication Distance | 800m |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | 11.5dBm |
